O nás

Fantazie - bytové doplňky

"V jednoduchosti je krása!"

Tímto heslem se firma FANTAZIE řídí od samého počátku svého vzniku, tj. od roku 1998, kdy jsme v Hradci Králové otevřeli maloobchodní prodejnu s bytovými doplňky a dekoracemi. Snažili jsme se nabídnout nejen zajímavé dekorace interiérů, ale i hezké dárky pro potěšení každého. Na zahraničních veletrzích nás tehdy oslovily značky ASA Selection, Broste a Linum. Tyto značky jsme nabízeli zprvu pouze maloobchodně, v následujících letech se nám podařilo získat jejich zastoupení pro Českou republiku i Slovensko a tak začala naše velkoobchodní činnost.

Postupně se naše nabídka rozrostla o značky Artebene, Blomus, Bloomingville, Cutipol, Envirosax, Eva Solo, House Doctor, LOQI, Lothantique, Meraki, Nicolas Vahé, Reisenthel, Sass & Bell, Silk-ka, Star trading, Staub, Umbra, Vivant, Zwei a Zwilling. Stali jsme se také výrobci ručně odlévaných rustikálních svíček.

Protože nenabízíme pouze jeden „styl“ bytových doplňků a dekorací, jsou značky v obchodě rozděleny podle charakteru na doplňky moderní, dále "útulné" skandinávské značky, vonné produkty a svíčky a módní doplňky.